Kadencja 2006-2010

W  kadencji 2006-2010 pracowałam w 2 komisjach stałych:

  • Rozwoju i Promocji Miasta,  Sportu, Rekreacji i Turystyki
  • Samorządu i Ładu  Publicznego.

oraz w 3 komisjach doraźnych:

  • Statutowej, której prace zakończyły się uchwaleniem nowego, dostosowanego do wymogów obecnego prawa statutu.
  • Niskiej emisji, która pilotowała program Ograniczenia niskiej emisji w gospodarstwach domowych, a który w chwili obecnej jest realizowany.
  • Komisji Bezpieczeństwa przy Prezydencie miasta Zawiercie, która przez dwa lata rozpatrzyła ponad 300 wniosków mieszkańców dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa na drogach. Ostatnim moim zrealizowanym wnioskiem z tej komisji jest próg zwalniający na ul. Niedziałkowskiego, na wysokości znajdującego się tam placu zabaw dla dzieci.

4 lata poprzedniej kadencji nie były łatwe, ale owocne w nowe inwestycje i zmieniły na lepsze wizerunek naszego miasta. Brałam udział we wszystkich tych działaniach min.:
na mój wniosek powstała bezpieczna, dobrze oświetlona droga przez Park Kościuszki, to ja zainicjowałam zbiórkę zużytych leków w aptekach, a już  w 2007 roku mówiłam o potrzebie dofinansowania czipowania naszych czworonogów, który to pomysł kontynuowany jest do dziś. Byłam jedną z inicjatorek pomysłu, że na każde 10 miejsc parkingowych, co najmniej jedno powinno być dla osoby niepełnosprawnej.

W roku 2007 w przyspieszonych wyborach parlamentarnych byłam kandydatem Platformy Obywatelskiej do Sejmu RP.

W obecnej kadencji 2010-2014 pracuje w 2 komisjach stałych: Rewizyjnej i Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska
oraz w 1 komisji doraźnej: Niskiej emisji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kadencja 2006-2010, Rada miejska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.