O mnie

Zawsze, od kiedy pamiętam zajmowałam się działalnością społeczną. Zaczęło się w  szkole  średniej, już wtedy byłam osobą tzw. zaangażowaną,  a mój charakter nie pozwalał mi  zostawić żadnej sprawy bez jej wyjaśnienia. Mogli się o tym przekonać wszyscy, którzy zwrócili się do mnie o pomoc.

Z pierwszego wykształcenia jestem technikiem architektem (ukończyłam 2,5 letnie studium pomaturalne w Technicznych Zakładach Naukowych w Częstochowie), ukończyłam również studia na wydziale Zarządzania o specjalności: zarządzanie w jednostkach samorządu terytorialnego. Obecnie spełniam się zawodowo w Rejonowym Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Zawierciu.

Jestem optymistką. Nie oglądam się za siebie. Nie rozpamiętuję błędów, zawsze jednak wyciągam z nich wnioski. Jestem zasadnicza i wymagająca zarówno w stosunku do siebie jak i od innych.

Prywatnie jestem przede wszystkim mamą. Mój syn jest bardzo dobrym uczniem i rozsądnym młodym człowiekiem, jestem z niego dumna.

Interesuje mnie wszystko, co dotyczy człowieka i jego zachowań. Moją pasją jest architektura  i chętnie w tym zakresie służę pomocą wszystkim moim znajomym. Wypoczywam czynnie, nie lubię monotonii. Chociaż mam mało czasu staram się go znaleźć żeby przeczytać kolejna ciekawą książkę.

Scharakteryzować mogą mnie 3 słowa: Energia -Działanie- Skuteczność.

Możliwość komentowania jest wyłączona.