Bezpłatna komunikacja dla Zawiercia.

Chcąc kontynuować nasze zamierzenia z poprzedniej kadencji, na sesji Rady Miejskiej w dniu 30. 01.2019 r. złożyliśmy z grupą Radnych, w tym Radnymi Klubu Platformy Obywatelskiej wniosek do Pan Prezydenta Łukasza Konarskiego o wprowadzenie w Zawierciu bezpłatnego transportu.

„Niżej podpisani Radni Rady Miejskiej w Zawierciu  zwracamy  się z wnioskiem o wprowadzenie bezpłatnego transportu zbiorowego dla Wszystkich pasażerów, na terenie Gminy Zawiercie.

      Jednocześnie informujemy, że wniosek w tej sprawie złożony został w poprzedniej kadencji w roku 2017. Analizy jakie wówczas sporządzono mogą posłużyć w chwili obecnej do oceny kosztów tego przedsięwzięcia.

    Proponujemy wprowadzać bezpłatny transport dwuetapowo. W pierwszej kolejności objąłby on dzieci i młodzież do ukończenia 18 roku życia, w  drugim pozostałych pasażerów”.

Pod wnioskiem podpisali się Radni: Elżbieta Kornobis- Wieczorek,  Joanna Janik- Jaworska, Edyta Grzebieluch, Ewa Mićka, Paweł Kaziród, Michał Myszkowski, Witold Grim, Damian Świderski.

Mam nadzieje, że Pan Prezydent przychyli sie do naszej propozycji i również w  Zawierciu, tak jak w wielu miastach w Polsce będziemy mogli korzystać z  bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Moim zdaniem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.