Kandydaci Platformy Obywatelskiej do Rady Miejskiej w Zawierciu- Sprawdź na kogo głosować.

Okręg nr 1 Kulawiak Wiesław Jerzy

ARGENTYNA  – AMATORSKA, BRZECHWY, KIJOWSKA, KRAKOWSKA, KRASZEWSKIEGO, METALOWCÓW, MYLNA, POLSKA, PRZECHODNIA, RÓWNA, SENATORSKA,SIENKIEWICZA parzyste : od nr 28 do końca i nieparzyste: od nr 3 do końca, STALOWA, RATAJA, TUWIMA, WARSZAWSKA, WENECKA, ZAPOROWSKA, ZIELNA, ZIEMNA, ZIMNA.

Okręg nr 2 Kornobis-Wieczorek Elżbieta

BOROWE POLE – ARMII KRAJOWEJ, ASTRÓW, BOROWA, BOROWE POLE, BRATKÓW, CHABROWA, CHROBREGO, FILTROWA, GOŚCINNA, GRUNTOWA, JAKUBA, JANA III SOBIESKIEGO, JODŁOWA, KOŁŁĄTAJA, KOSOWSKA, KWIATOWA, LENARTOWICZA, LOTNICZA, LWOWSKA, ŁOWIECKA, MAŁA, MAKOWA, MŁYŃSKA, MODRZEWIOWA, NARCYZÓW, NOWE ZAWIERCIE, NOWOMIEJSKA, OŚWIATOWA, PONIATOWSKIEGO, POPRZECZNA, POZNAŃSKA, PRZESKOK, ROMANTYCZNA, RÓŻANA, RUMIANKOWA, SĄSIEDZKA, STASZICA, STORCZYKÓW, ŚWIERKOWA, TOROWA TRAUGUTTA, WESOŁY ŚWIAT.

 

Okręg nr 3 Czajkowski Artur Sylwester

BLANOWICE, POMROŻYC, ŁOŚNICE, SKARŻYCE ASTRONAUTÓW, BILLEWICZÓWNY, BLANOWSKA parzyste: od nr 186 do końca i nieparzyste: od nr 169 do końca, BRATERSKA, CEDROWA, CHMIELNA, 
GMINNA, GÓRSKA, JESIENNA, KAMIENNA, KAROWA, KMICICA, KOLOROWA, KRAJOBRAZOWA, KRAŃCOWA, ŁĄCZNA, ŁOŚNICKA parzyste: od nr 24 do nr 146 i nieparzyste: od nr 37 do nr 99, MODRA, NIECAŁA, OBŁOK, OKIENNIK parzyste : od nr 50 do końca i nieparzyste: od nr 51 do końca, OLENDRY, OSTAŃCOWA, PIECKI, PIWNICZNA, PODGÓRSKA, POMROŻYCKA, PRZYJAŹNI, SKALNA, SKARPA, SKARŻYCKA, SKRZETUSKIEGO, SPORTOWA, STROMA, ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY, TETMAJERA, TĘCZOWA, TURYSTYCZNA, URWISKO, WAPIENNA, WĄWOZOWA, WICHROWE WZGÓRZE, WIERCZKI PÓŁNOC 41, WIOSENNA, WOŁODYJOWSKIEGO, WYGON, WYSPIAŃSKIEGO, ZAGŁOBY, ZWARTA.
Okręg nr 4 Kaziród Paweł Stefan

BZÓW, KARLIN, ŻERKOWICE –  BIAŁY KAMIEŃ, CELINY, CHLEBOWA, CZWARTAKÓW, DWORSKA, FREDRY, GŁĘBOKA, GROBLA, HARCERSKA parzyste : od nr 46 do końca i nieparzyste : od nr 61 do końca, JURAJSKA parzyste: od nr 50 do końca i nieparzyste: od nr 53 do końca, KARLIŃSKA parzyste : od nr 2 do nr 138 i nieparzyste : od nr 1 do nr 133, KONOPNICKIEJ, KORZENNA, LEPECKIEGO, MATEJKI, OKIENNIK parzyste: od nr 2 do nr 48 i nieparzyste: od nr 1 do nr 49, ORŁOWSKA, PEJZAŻ, POD GÓRĄ, POLEGŁYCH, SOLNA, SULINY, SZARA, YMONOWICA,WARZYWNA, WIELKA, WJAZD, ZAGRODOWA, ZDROWA, ZIOŁOWA, ZUCHOWA, ZWIERZYNIECKA, ŻEŃCÓW, ŻERKOWICKA, ŻEROMSKIEGO, ŻOŁNIERSKA.

Okręg nr 5 Domagała Paweł Stanisław

CENTRUM I–  3 MAJA, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, KOŚCIUSZKI, PADEREWSKIEGO parzyste: od nr 2 do nr 6, PIASTOWSKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, SĄDOWA, SIENKIEWICZA parzyste: od nr 2 do nr 26 i nieparzyste : nr 1, STEFANA BATOREGO, ŚCIEGIENNEGO, ZEGADŁOWICZA, ŻWIRKI I WIGURY.

Okręg nr 6 Palmowski Marcin Zbigniew

CENTRUM II– DMOWSKIEGO, GRUNWALDZKA, JAGIELLOŃSKA, JASKROWA, MOKRA, MOSTOWA, PSZCZELNE ŁĄKI, ROKICKA, SKŁADOWA, SPACEROWA, WSCHODNIA.

Okręg nr 7 Szlachta Łukasz Mateusz

CENTRUM III–  DASZYŃSKIEGO, JAŚMINOWA, KASPROWICZA, PADEREWSKIEGO parzyste : od nr 20 do nr 26 i nieparzyste: od nr 5 do nr 11 oraz od nr 23 do nr 45, PIEKARSKA, REYMONTA.

Okręg nr 8 Konopka Grzegorz Wojciech

CENTRUM IV–  GDAŃSKA, KILIŃSKIEGO, PIĘKNA, PODLEŚNA, POMORSKA, PSZCZELNA, RÓWNOLEGŁA, SKŁODOWSKIEJ, SŁOWACKIEGO, WRONIA, WYKŁADANA, ZAKRĘT, ZUBRZYCKIEGO.

Okręg nr 9 Mularczyk Sebastian Jerzy

DĄBROWICA– BRATA ALBERTA, BZOWSKA, CHEMICZNA, DĄBROWICA, DĘBOWA, GŁOGOWA, JAGODOWA, ŁADNA, MIŁA, OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ nieparzyste : od nr 39 do końca, PSZENNA, SIENNA, SPADOWA, STARY LAS, SZCZĘŚLIWA, SZEWSKA, SZKLARSKA, TOWAROWA od nr 36 do końca, WŁÓKIENNICZA, WYPALISKA, ZAJAZDY, ŻABIA parzyste : od nr 58 do końca i nieparzyste: od nr 37 do końca, ŻÓŁWIA.

Okręg nr 10 Szczepańska Anna Maria

KROMOŁÓW– BEMA, BONERÓW, BROWAR, DARNIOWA, DOŻYNKOWA, FILARETÓW, FILOMATÓW, FIRLEJÓW, GROMADZKA, HALLERA, HARCERSKA parzyste : od nr 2 do nr 44 i nieparzyste : od nr 1 do nr 59, JURAJSKA parzyste: od nr 2 do nr 48 i nieparzyste : od nr 1 do nr 51, KARLIŃSKA parzyste : od nr 140 do końca i nieparzyste: od nr 135 do końca, KLIN, KREDYTOWA, ŁOŚNICKA parzyste: od nr 148 do końca i nieparzyste: od nr 101 do końca, MODRZEWSKIEGO, NAD WARTĄ, NIEMCEWICZA, NOWA, OLKUSKA, PIASKOWA, PIONIERÓW, PROSTA, PRZEJŚCIOWA, RYNEK, SIEWIERSKA, SMUGA, STAROMIEJSKA, TARGOWA, UŚMIECHU, WINNA, ZAGONOWA, ZAKĄTEK, ZBOŻOWA, ŻELAZNA, ŻNIWNA.

Okręg nr 11 Fiutak Jarosław Czesław

MARCISZÓW– BOCIANIA, JASKÓŁCZA, JASTRZĘBIA, KANARKOWA, KORMORANÓW, KUKUŁCZA, LISIA, ŁABĘDZIA, ŁANOWA, MARCISZOWSKA, MŁYNARSKA, MRZYGŁODZKA parzyste : od nr 70 do końca i nieparzyste: od nr 63 do końca, MYŚLIWSKA, NOWOWIEJSKA, OGRODOWA, PERLICZA, POGODNA, PRZEPIÓRCZA, PRZESMYK, PUCHACZA, SŁOWICZA, SOKOLA, SZCZYGŁÓW, SZPAKÓW, WILCZA, WILGI, ZARZECZE, ŻWIROWA.

Okręg nr 12 Mucha-Popiel Teresa Anna

MIODOWA – DALEKA, DZIAŁKOWCÓW, GÓRNOŚLĄSKA, GRANICZNA, HUTNICZA, JAŁOWCOWA, JĘCZMIENNA, KŁOSOWA, KRESOWA, KRĘTA, MIODOWA, MURARSKA, NEKTAROWA, OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ parzyste: od nr 2 do końca i nieparzyste : od nr 1 do nr 37, OSIEDLOWA, PODKĄDZIELOWA, POGORZELSKA, POLNA, RZEMIEŚLNICZA, TOWAROWA parzyste : od nr 2 do nr 24, USKOK, WILLOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WOSKOWA, ŻABIA parzyste : od nr 2 do nr 56 i nieparzyste: od nr 1 do nr 35.

Okręg nr 13 Kręgiel Andrzej Mariusz

PIŁSUDSKIEGO I – BRZOZOWA, BRONIEWSKIEGO nieparzyste, DOJAZD, KRÓTKA, PARKOWA, WIERZBOWA.

Okręg nr 14 Paluchowska Ewa Mirosława

PIŁSUDSKIEGO II – KLONOWA, OLCHOWA, PIŁSUDSKIEGO nieparzyste : od nr 1 do nr 75, SPÓŁDZIELCZA, ZAPARKOWA.

Okręg nr 15 Bednarczyk Joanna Ewa

STARY RYNEK I – BANKOWA, CEREFISKO, DAWNA, DOBRA, KOPERNIKA, KSIĘŻYCOWA, LEPSZA, MORELOWA, MRZYGŁODZKA parzyste : od nr 2 do nr 68i nieparzyste: od nr 1 do nr 61, PIESZA, PODMIEJSKA, ROLNICZA, STAROSZKOLNA, SZKOLNA, ŚLEPA, WIDOK, WŁODOWSKA, ZACHODNIA, ŻYŁY.

Okręg nr 16 Ociepka Damian Zbigniew

STARY RYNEK II – 11 LISTOPADA, APTECZNA, BLISKA, CIASNA, HOŻA, MARSZAŁKOWSKA, PLAC DĄBROWSKIEGO, PORĘBSKA, ROBOTNICZA, STARY RYNEK, WSPÓLNA, ŻURAWIA.

Okręg nr 17 Remieszko Tomasz Stanisław

STAWKI I – ANNY JAGIELLONKI, BLANOWSKA parzyste : od nr 26 do nr 34, DUDY, GENERAŁA ANDERSA, GOŁĘBIA, JANA KAZIMIERZA, KRÓLOWEJ JADWIGI, KSIĘDZA WAJZLERA, LIMANOWSKIEGO, ORLA, PTASIA, RUDNICKA, SŁOWIAŃSKA, SMUŻNA, STEFANIA, SZEROKA, TOPOLOWA, TYLNA, WĄSKA, WIŚNIOWIECKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, ZGODA.

Okręg nr 18 Juszczyk Tomasz Michał

STAWKI II – BAGNO, BLANOWSKA parzyste: od nr 56 do nr 184 i nieparzyste: od nr 5 do nr 167, CZYSTA, DŁUGA, GLINIANA, JASNA, KRZYWA, MIEJSKA, PASTEWNA, PASTWISKA, PIWNA, PÓŁNOCNA, PRÓŻNA, RĘBY, RYBIA, SITOWIE, SOLIDNA, SOSNOWA, TOPIEL, WRZOSOWA.

Okręg nr 19 Dychus Małgorzata Katarzyna

SZYMAŃSKIEGO – LEŚNA, MONIUSZKI, NIEDZIAŁKOWSKIEGO, PIŁSUDSKIEGO parzyste: od nr 8 do nr 34, SZYMAŃSKIEGO, WESTERPLATTE.

Okręg nr 20 Granat Adam Seweryn

WARTY – ASNYKA, BIAŁA, BUKOWA, CHRZANOWSKIEGO, CMENTARNA, GARDY, GRZYBOWA, KASZTANOWA, KROMOŁOWSKA, LIPOWA, MAJAKOWSKIEGO, NORWIDA, OKÓLNA, ORZESZKOWEJ, PADEREWSKIEGO parzyste : od nr 28 do końca i nieparzyste: od nr 49 do końca, PRUSA, RĄCZKI, SMUTNA, SNOPKIEWICZÓWNY, SUROWA, SZPITALNA, WIOSNY LUDÓW.

Okręg 21 Pabian Józef Leszek

ZUZANKA – BOCZNA, CEGIELNIANA, CICHA, CIEKAWA, CZEREŚNIOWA, DOLNA, KOMBATANTÓW, KWIETNIOWA, ŁAGODNA, ŁAMANA, ŁOŚNICKA parzyste: od nr 2 do nr 22 i nieparzyste: od nr 1 do nr 35, ŁUKOWA, ORZECHOWA, OWOCOWA, POTOK, PRZYJACIÓŁ, SŁONECZNA, STALOWNIKÓW, STRUMIEŃ, STRUMIEŃ WIERCZKI, WIDNA, WIERCZKI, WIERCZKI PÓŁNOC od nr 1 do nr 40,WIŚNIOWA, ZACISZE, ZUZANKA, ŹRÓDLANA, ŻYTNIA.

Okręg 22 Smaga Joann Alina

ZUZANKA I (1) –  BRONIEWSKIEGO parzyste, GAŁCZYŃSKIEGO, HULDCZYŃSKIEGO, MICKIEWICZA, POŁUDNIOWA.

Okręg 23 Mićka Ewa Małgorzata

ZUZANKA I (2) –  NOWOWIERZBOWA, PIŁSUDSKIEGO parzyste : od nr 40 do końca i nieparzyste : od nr 91 do końca.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wybory. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.