170. Interpelacja dotycząca braku odpowiedzi na informację zwiazaną z fakturami i umowami jakie firma Lavigo wystawiła na Urząd Miejski i jednostki podległe.

W dniu 05.02.2014 r. do Urzędu Miejskiego wpłynęło moje pismo, w którym zwracam się o dostarczenie kopii fraktur jakie Pan Paweł Komenda właściciel firmy „LAVIGO” wystawił na Urząd Miejski w Zawierciu i jednostki podległe w latach 2011, 2012, 2013 i 2014, oraz umów na podstawie, których faktury zostały wystawione. Przypominam Panu, że udostępnienie informacji publicznej na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku. Jeżeli informacja publiczna nie może być udostępniona w terminie określonym w art. 13 ust 1 podmiot powiadamia w tym terminie  o powodach opóźnienia oraz o terminie, w jakim udostępni informacje, nie dłuższym jednak niż 2 miesiące od dnia złożenia wniosku.  Tych faktów. Chce wierzyć, że to jedynie przeoczenie. Nie wiem jakie są powody tego, że nie dostałam żadnej odpowiedzi na moje pismo. Czy Pan Panie Prezydencie ma coś do ukrycia w związku z ujawnieniem tych faktów. Informuję  więc Pana o zaistniałej sytuacji i interwencje w tej sprawie inaczej będę zmuszona podjąć odpowiednie kroki prawne w tej sprawie.

Sprawa znajduje się w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Interpelacje 2010-2014, Kadencja 2010-2014, Rada miejska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.