140. Interpelacja dotycząca usunięcia niebezpiecznych odpadów z terenu Bzowa.

Jaki kroki poczynił Pan prezydent w celu usunięcia szkodliwych odpadów z terenu Bzowa. Decyzja o ich usunięciu jest prawomocna od ponad 2 lat co pan w ciągu tego czasu zrobił, żeby usunąć z terenu Zawiercia ta bombę ekologiczna. Przypominam, że to pan jeszcze jako starosta wydał pozwolenie na składowanie tam odpadów. Ile razy w ciągu tych 2 lat był Pan na terenie  byłego kamieniołomu, czy w jakikolwiek inny sposób interesował się pan losami mieszkańców Bzowa, którzy są najbardziej w tej sytuacji poszkodowani. Czy ma pan świadomość, wpływu  zagrożenia składowanych tam niebezpiecznych odpadów na środowisko, zdrowie i życie ludzi. Prosiłam o dokumenty z wydziału ochrony środowiska, nie dostałam ich. Dlaczego? W związku z wagą tej sytuacji proszę o zajęcie się tą sprawą komisji zagospodarowania przestrzennego i ochrony środowiska. Prosiłabym panią naczelnik o przedstawienie informacji na ten temat wszystkim radnym.

Odpowiedź na interpelację dotyczącą usunięcia niebezpiecznych odpadów z Bzowa.

Odpowiedź na udostępnienie dokumentów w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej w sprawie usunięcia niebezpiecznych odpadów z Bzowa.

SKO- odwołanie -dostęp do informacji publicznej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Interpelacje 2010-2014, Kadencja 2010-2014, Rada miejska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.