105. Interpelacja dotycząca informacji na temat ilości tablic informacyjnych na terenach powiatowych i miejskich będących własnością firmy Lavigo.

Odwiedzając stronę wskazaną mi przez właściciela Firmy Lavigo znalazłam również ofertę wynajęcia powierzchni reklamowych w ścisłym centrum Zawiercia. Z zamieszczonych na stronie zdjęć wynika, że tablice te znajdują się w pasach drogowych. Na jednym z nich widnieje tablica należąca do Gminy Zawiercie. W związku z tym proszę o odpowiedź na pytanie, czy jest to jedynie przypadek, czy Firma Lavigo ma umowę  z Gmina Zawiercie na zagospodarowanie powierzchni reklamowych tablic miejskich. Jeżeli tak nie jest to proszę właściciela Firmy Lavigo o usuniecie zdjęcia tablicy miejskiej ze strony www.reklamadl.pl. Proszę również o informacje z Powiatowego Zarządu Dróg ile tablic reklamowych w pasie dróg Powiatowych, oraz na terenach należących do powiatu na dzień dzisiejszy znajduje się w użytkowaniu bądź jest własnością Pan Pawła Komendy czyli Firmy Lavigo, oraz ile takich tablic znajduje się w pasach dróg gminnych oraz na terenach należących do gminy Zawiercie. Na to pytanie proszę o odpowiedź pisemną.

Brak odpowiedzi na interpelację.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Interpelacje 2010-2014, Kadencja 2010-2014, Rada miejska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.