Anna Nemś Wiceministrem Gospodarki !

Bardzo cieszę się z sukcesu Pani Poseł Anny Nemś. Jestem dumna z tego, że osoba z naszego miasta została wiceministrem gospodarki. Znam Panią minister i wiem, że jest osobą bardzo pracowitą, uczciwą i zdeterminowaną, każdy cel jaki sobie stawia realizuje. Wszystkie te cechy sprawią, że te kilka miesięcy do końca kadencji będą dla niej bardzo pracowite. Nie należy się spodziewać, że w ciągu czterech miesięcy Pani Minister rozwiąże problemy nagromadzone w Zawierciu przez lata. Przypominam jednak, że to dzięki Pani Minister i jej determinacji powstanie obwodnica Zawiercia i Poręby. Jestem pewna, że tak jak do tej pory będzie dbała o dobro Zawiercia i całego regionu. Mam świadomość, że ludzie, którzy źle życzą naszemu miastu będą próbowali zbić kapitał na jej sukcesie, dyskredytować, lub przypisywać rzeczy, które nie należą do jej kompetencji, ale tak niestety wygląda nasza rzeczywistość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Moim zdaniem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.