16. Interpelacja dotycząca środków dla Pana Jabłońskiego.

Panie Prezydencie zwrócił się do mnie Pan Jabłoński, myślę, że nawet jeżeli ktoś tego Pana nie zna z nazwiska to twarz kojarzy na pewno. Jest to osoba mocno zaangażowana w sporty walki właśnie z nimi kojarzona. Otóż Pan Jabłoński, starał się o dofinansowanie w konkursie, jednak go nie dostał. Nie chciałabym Tu roztrząsać dlaczego tak się stało, jednak Pan Prezydent może przyznać temu Panu środki z własnej puli, z tego co wiem nazywa się to małe granty. Uważam, że warto w takich właśnie ludzi, mieszkańców Zawiercia inwestować. Pan Jabłoński zdobył tytuł mistrza europy i zakwalifikował się na mistrzostwa świata w sportowym jujitsu. Może potraktować inwestycję w tego zawodnika jak reklamę naszego miasta. Powinniśmy być dumni z takich mieszkańców, dlaczego Pan Jabłoński na mistrzostwach nie miałby wystąpić z logo naszego miasta, tym bardziej że kwota o jaką się stara nie jest duża. Proszę o rozważenie możliwości przyznanie mu wnioskowanych środków.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Interpelacje 2014-2018, Kadencja 2014-2018, Rada miejska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.