Co się zmieniło po aresztowaniu Ryszarda M. – czyli kto się boi śmieci- cześć 4

Mimo moich wielokrotnych interpelacji i wniosków w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej Prezydent Ryszard M. nie podał mi konkretnej informacji dotyczącej wielkości dochodów uzyskanych z tytułu opłaty śmieciowej, oraz wydatków związanych z realizacją zadania, mimo iż te informacje można uzyskać w prosty sposób na podstawie danych księgowych, do których ja nie mam dostępu. Odpowiedzi, jakie dostawałam świadczą o braku szacunku do mieszkańców:

Odpowiedź na info. publ. -śmieć z dnia 26.02.2014 r.

Odpowiedź na info. publ.- śmieci z dnia 24.03.2014 r.

Nagle stał się cud. To co było niemożliwe kiedy Prezydent Ryszard M. był na wolności stało się możliwe kiedy znalazł się w areszcie. Dostałam rozpisane wszystkie przychody i wydatki związane z gospodarką śmieciową.

Odpowiedź – koszty gospodarki śmieciowej

W dalszym ciągu zamierzam walczyć o obniżenie opłaty za wywóz śmieci oraz o wprowadzenie ulg dla rodzin wielodzietnych, wzorem Rady Miejskiej w Łazach. Ulgi za wywóz śmieci wprowadzono tam na podstawie Programu Wsparcia „Rodzina 3+”. Mimo że w Zawierciu wprowadzono Kartę Dużej Rodziny (dla mnie to pseudo Karta), niestety nie zawiera ona ulg za opłaty śmieciowe. Mimo, że już w styczniu 2014 roku, prosiłam, żeby Prezydent Ryszard M. z Kartą takie ulgi wprowadził. Mam nadzieję, że następna kadencja pozwoli mi doprowadzić do końca wprowadzenie zniżek i ulg za opłaty śmieciowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Moim zdaniem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.