Kompromitacja Prezydenta Macha-Karta Dużej Rodziny i ulgi w opłatach za śmieci- część 1

Oto kolejny przykład na to że Prezydent Mach kłamie, a jego współpracownicy są totalnymi ignorantami i są zupełnie nieprzygotowani do pełnienia swoich funkcji. Proszę posłuchać moich interpelacji i odpowiedzi na nie szczególnie tej dotyczącej wprowadzenia ulg dla dużych rodzin w opłacie śmieciowej:

https://www.youtube.com/watch?v=l-yu4TpdycE

Twierdzenie, że nic nie jest zrobione w kwestii Karty Dużej Rodziny, a Sejm Polski nadal w tej sprawie dyskutuje, oraz, że nie ma możliwości, na podstawie Karty Dużej Rodziny wprowadzenia ulg za opłatę śmieciową, to kłamstwo! Za przykład niech posłuży uchwała podjęta przez Gminę Łazy, gdzie wyraźnie zostało zapisane, że na podstawie Programu „Rodzina 3+” taka ulgę wprowadzono (§ 5 )

 Łazy -uchwała Rodzina 3+

Takie ulgi na podstawie Karty Dużej rodziny funkcjonują w wielu miastach w całej Polsce. Proszę również zapoznać się z opracowaniem „Karta Dużej Rodziny w Polsce i wybranych krajach Unii Europejskiej” wydanym przez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w lipcu 2013 roku. Z opracowania wynik, że pierwsza Karta Dużej Rodziny powstała 2005 roku ( opracowanie –str. 12), oraz poszerzenie istniejących Kart o ofertę kolejnych uprawnień (opracowanie – strona 22), gdzie jako pierwsze występuje uprawnienie  do zniżek w opłatach za wywóz śmieci.

Karta Dużej Rodziny

Dlatego nie dajmy sobie wmówić, że czegoś takiego zrobić się nie da. Da się i już dawno mogliśmy takie rozwiązania wprowadzić. Skoro koszty i wydatki związane z gospodarką śmieciową się równoważą to dlaczego Prezydent, mimo moich wielokrotnych interpelacji i próśb, tych liczb mi nie ujawnił. Może dlatego, że w rzeczywistości tak nie jest, a wpływy przewyższają koszty. To nie ja kompromituje Prezydenta i jego współpracowników to ich działania ich kompromitują.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Moim zdaniem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.