Czy dowiemy się co Prezydent Mach ukrywa w Bzowie?- część 2

Po prawie dwóch latach doczekałam się odpowiedzi.

Okazuje się, że Prezydent Mach nie posiada żadnych dokumentów związanych z prawomocną decyzją, która zobowiązuje go do usunięcia niebezpiecznych odpadów z Bzowa.  Prezydent Mach odsyła mnie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, do którego przekazał dokumenty.

Odpowiedź Prezydenta Macha-odpady niebezpieczne Bzów

To skandal!!! Jak Prezydent Mach wykonywał  decyzje skoro nie posiada nawet jej kopii w swoim urzędzie. Jaki z niego gospodarz, jak dba o mieszkańców miasta Zawiercie? Jak dba o środowisko w którym żyjemy? Może wydawało mu się, że jeżeli pozbędzie się decyzji i związanych z nią dokumentów to nie będzie musiał realizować jej postanowień. Przypomina mi to dziecko, któremu, kiedy zamknie oczy, wydaje się, że nikt go nie widzi. Gwarantuje Panu Panie Prezydencie Mach, że jest Pan widziany, a mieszkańcy rozliczą Pana z tego czego Pan nie zrobił.

Oczywiście zwróciłam się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie o przekazanie mi decyzji oraz wszystkich postanowień związanych z tą decyzją. Jeżeli tylko je otrzymam, zostaną opublikowane. I jeszcze na koniec- w treści odpowiedzi jest mowa o załączniku, żadnego nie otrzymałam dlatego nie mogę go opublikować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Moim zdaniem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.