133. Interpelacja dotycząca wysokości środków pozyskanych przez Starostwo Powiatowe na zadanie „Poprawa dostępnosci do drogi krajowej 78” c.d.

Nie dostałam również odpowiedzi na pytanie ile starostwo miało do dyspozycji środków na zadanie „Przebudowa ciągu dróg powiatowych Zawiercia z poprawą dostępności do drogi krajowej78”i jest to inna kwota niż ta, którą starostwo dostało po przeprowadzeniu przetargów na to zadanie. Bo taka informacje dostałam. Czy przypadkiem źle nie  oszacowano przedmiot zamówienia, znacznie zawyżając kwoty wykonania zadania? Czy to prawda, że pozyskane przez starostwo środki opiewały na blisko 25 mln zł? I to właśnie te wirtualne pieniądze sprawiły, że ówczesny pan starosta, a obecny prezydent mógł chwalić się budżetem marzeń?  Pytam więc po raz kolejny na ile starostwo mogło pozyskać środków na zadanie, czyli ile wynosiła wartość zadania przed ogłoszeniem postępowań przetargowych. Czyli na ile został oszacowany przedmiot zamówienia, ile starostwo przeznaczyło środków na wykonanie zadania?

 Odpowiedź na interpelację dotyczącą środków pozyskanych przez Starostwo Powiatowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Interpelacje 2010-2014, Kadencja 2010-2014, Rada miejska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.